GRASO główna   |   NA SWOIM główna   |   kontakt   |   mapa strony
SmodCMS

Inwestycja

1. Nasza fascynacja domem czystym, ekologicznym, współgrającym ze środowiskiem, umożliwiła nam stworzenie osiedla, które charakteryzuje się doskonałą lokalizacją,  ciekawą i funkcjonalną architekturą.

2. Wnętrze budynku i jego otoczenie potraktowaliśmy jako integralną całość , aby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę.

3. Dom, ogród, dookoła teren w dorzeczu rzeki Wierzyca, lasy.

4. Pod względem komunikacyjnym dobre połączenie z nw. miastami. Do autostrady A1 - 15 min jazdy, Gdańsk - 30 min i tyleż samo do lotniska w Rębiechowie. 20 minut do pola golfowego Postojowo.

5. W niedalekiej przyszłości umożliwimy wyjście w przysłowiowych kapciach z własnego domu do kompleksu rekreacyjno - rozrywkowego, który będzie dostępny dla naszych klientów. Kompleks ten powstaje na terenie zespołu pałacowo-dworskiego , znajdującego się obok osiedla.

6. Oferujemy wszelkie atrakcje rekreacyjno - sportowe, wiele tras rowerowych , dróg dla quadów, czy w końcu urokliwe tereny na przejażdżki konne. Wijąca się rzeka zachęca do organizowania rodzinnych spływów kajakowych, a istniejący kort tenisowy czeka na pierwszych graczy.

7. Stwarzamy możliwość posiadania zwierzaków, istniejąca stajnia jest w stanie zapewnić lokum dla kilkunastu koni.

8. Na miejscu znajduje się trzy klasowa szkoła podstawowa , dla której opracowano autorski projekt edukacyjny „Szkoła - dziś i jutro , szkoła nadziei dla uczniów ”; mający wypromować szkołę i doprowadzić ją do ścisłej czołówki placówek edukacyjnych w województwie.,poprzez: wyposażenie wszystkich klas w tablice interaktywne oraz komputery.

9. W planie zagospodarowania osiedla powstają domy jednorodzinne wolnostojące, jednorodzinne dwulokalowe i szeregowe. W bliskim sąsiedztwie terenów leśnych przewidujemy budowę rezydencji na obszarze kilku tysięcy metrów kwadratowych.

10. Zaprojektowano kilka podstawowych typów domów z możliwościami wariantowych rozwiązań funkcjonalnych, co daje w zależności od indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców  możliwość dopasowania każdego z projektów do potrzeb kupującego przy zachowaniu spójnego wyglądu urbanistycznego osiedla, tak aby stanowiło ono doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach .

Szanowni Państwo , jeśli uznacie , że nasza oferta jest dla Was interesująca chętnie poradzimy Państwu jak sfinansować zakup domu. Poprzez nasze Biuro Sprzedaży lub Biura Nieruchomości współpracujące z nami skontaktujemy Państwa z wybranymi bankami i pomożemy wybrać właściwy sposób finansowania zakupu , w tym możliwość skorzystania z taniego kredytu mieszkaniowego z dopłatą RODZINA NA SWOIM.

Wersja do druku Generuj PDF
Galeria Lokalizacja do strony Graso